Vigo Lite

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,5 MB
  • Version 3.7.2
  • Dil Türkçe
  • Firma BYTEMOD
Eğlenceli videolar üreterek paylaşmanızı sağlayacak olan Vigo Lite mobil uygulaması ile renkli bir dünya içerisinde yer alın.

Android işletim sistemi bulunan Vigo Lite, viral videoları yalnızca tek bir uygulamada görebileceğiniz komik bir kısa video topluluğudur. Bu topluluğun bir parçası olarak kendi video içeriklerinizi hazırlayın, uygulamaya yükleyin ve paylaşın. Komedi, şaka ve eğlenceli videolar üreterek uygulamanın diğer kullanıcıları ile paylaşın. 

İster komik bir video bağımlısı olun ister müzik videolarının sevgilisi olun, Vigo Lite tam istediğiniz  seçenekler doğrultusunda tasarlanmıştır. Vigo Lite mobil uygulaması eğlencenizi artırmak ve keyifli zaman geçirmek için muhteşem bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için ücret ödemenize gerek yoktur. 

Vigo Lite, gelişmiş donanım hızlandırmasına sahip ilk Android güçlü video topluluğudur. Dans, yemek pişirme, sanat, komedi, müzik videosu ve evcil hayvan videosu, maksimum kontrol ile en yüksek kalitede izleyin. Oldukça geniş bir alana hakim olması sebebiyle kullanıcılara bir çok çeşitlilik sunuyor. 

Eğlenceli videolar sizi saatlerce eğlendirecek. Diğer kullanıcıların oluşturduğu kişiselleştirilmiş video akışını görüntüleyin. Gülümsemenizi sağlayan videolar arasında komedi, yemek pişirme, makyaj, evcil hayvanlar, şakalar ve moda ile ilgili olanlar var. Favori videolarınızı Facebook, Twitter, WhatsAPP, Instagram vb. sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. 

Vigo Lite indir